Jak to działa ?

Samsung VXT

Jak to działa ?

Samsung VXT CMS to oparte na chmurze rozwiązanie dla Digital Signage (system informacji cyfrowej), które łączy w sobie elastyczne i wydajne działanie, szybszą konfigurację i przywracanie systemu oraz wysoce intuicyjne możliwości tworzenia treści i zarządzania, aby pomóc firmom uwolnić potężny potencjał wyświetlaczy biznesowych.

Samsung VXT

Zarządzanie zawartością

Optymalizuj zasoby. Nowy pulpit nawigacyjny umożliwia łatwe wdrożenie treści, listy odtwarzania oraz harmonogramyów na dowolnym monitorach firmy Samsung. Korzystając z nowego widoku kalendarza możesz łatwo ustawić, jakie treści mają się pokazywać, kiedy i na którym ekranie. 

Wykorzystaj Zarządzanie Treścią, aby dostosować swoje komunikaty do konkretnych klientów w różnych godzinach dnia, tygodnia, miesiąca.

Samsung VXT

Zdalne zarządzanie

Samsung VXT sprawia, że ​​zdalne zarządzanie i zabezpieczanie wielu ekranów jest proste i skuteczne. Pozwala na zarządzanie: włączanie/wyłączanie zasilania, orientacją ekranu, aktualizacją oprogramowania – wszystko to bez konieczności wizyty na miejscu.

Możliwość zdalnego zablokowania USB, Bluetooth, Wi-Fi i sieci. VXT pozwala na pełną kontrolę zarówno nad treści, jak i zarządzaniem ekranem.

Samsung VXT

VXT Canvas

Samsung VXT posiada intuicyjne narzędzie do tworzenia treści o nazwie VXT Canvas, które pozwala każdemu na łatwe tworzenie treści.  Użytkownicy mogą tworzyć własne, oryginalne treści wraz z niestandardowymi i firmowymi czcionkami lub korzystać z różnorodnych zasobów, takich jak ponad 150 wstępnie zaprojektowanych szablonów i obrazów wstępnie załadowanych w systemie.

Samsung VXT

Sterowanie w czasie rzeczywistym

Wygodnie sprawdzaj aktualny stan odtwarzania treści poprzez kontrolę w czasie rzeczywistym (streaming).  W przeciwieństwie do konwencjonalnych rozwiązań, które oferują kontrolę stanu na podstawie przechwyconych obrazów, użytkownicy Samsung VXT mogą oglądać treści przesyłane strumieniowo na żywo na ekrany. Przenieś monitorowanie na wyższy poziom, upewniając się, że odpowiednia treść jest odtwarzana we właściwym czasie.

Często Zadawane Pytania

Gotowy na odkrycie VXT ?

Rozpocznij 30-dniowy okres próbny

Bezpłatnie korzystać z oprogramowania nawet przez 3 miesące.

Firma

ITPC.NET.PL
Adres: ul. Kopernika 64,
36‑040 Boguchwała

NIP: 8881552435

Kontakt

Skontaktuj się z nami również telefonicznie:

Daniel Kowalski
tel. kom: +48 512 800 825

Paweł Cios
tel. kom: +48 535 070 775