Często zadawane pytania

Zmień sposób zarządzania swoim Digital Signage.

Digital Signage łączy cyfrowe ekrany reklamowe z systemem zarządzania treścią Digital Signage w celu przekazywania odpowiednich komunikatów klientom, gościom, gościom i pracownikom. Samsung VXT umożliwia zarządzanie i aktualizację treści na wszystkich wyświetlaczach z centralnej lokalizacji. Wielokrotnie udowodniono, że Digital Signage jest jedną z najbardziej angażujących aplikacji komunikacyjnych na rynku

6-miesięczny bezpłatny okres próbny (do 3 ekranów) umożliwia korzystanie z funkcji Samsung VXT, w tym VXT Canvas, Ad (odtwarzanie reklam innych firm) i Player. RM, Advanced RM i VXT Art nie są dostępne w bezpłatnej wersji próbnej. Funkcja reklam wymaga rejestracji w Samsung Ads.

W ramach jednego planu subskrypcji można zarządzać wieloma ekranami. Ekrany są ładowane przez urządzenie.

Rozwiązanie VXT można kupić, kontaktując się z nami.

Utwórz konto w Samsung VXT . Po utworzeniu konta dostęp do bezpłatnego okresu próbnego będzie można uzyskać natychmiast. Do utworzenia konta lub bezpłatnego dostępu próbnego nie są wymagane żadne szczegóły płatności.

Dla Twojej wygody nasze produkty współpracują z niezliczoną liczbą produktów. Aby dowiedzieć się, czy Twój sprzęt współpracuje z VXT lub zapoznać się z obszerną listą kompatybilnych produktów, odwiedź naszą stronę z cenami.

Seria QxR (QHR, QMR, QBR)
Seria QxN (QMN, QBN, QEN)
Seria QxB (QHB, QMB, QBB)
Seria QHC (QHC, QMC, QBC)
Seria OHB (OHB, OHB-S)

Często Zadawane Pytania

Gotowy na odkrycie VXT ?

Rozpocznij 30-dniowy okres próbny

Bezpłatnie korzystać z oprogramowania nawet przez 3 miesące.

Firma

ITPC.NET.PL
Adres: ul. Kopernika 64,
36‑040 Boguchwała

NIP: 8881552435

Kontakt

Skontaktuj się z nami również telefonicznie:

Daniel Kowalski
tel. kom: +48 512 800 825

Paweł Cios
tel. kom: +48 535 070 775